Naujienos

Jogos plytos iš putų polietileno EVA efektyviai treniruotei

Jogos užsiėmimai – savotiškas susikaupimo ir atsipalaidavimo laikas, kai visas dėmesys skirtas Jūsų dvasiai ir teigiamai energijai. Mes siūlome Jums savo jogos treniruotes paversti dar patogesnėmis ir efektyvesnėmis kartu su mūsų gaminiais. Jogos plytos iš polietileno – puikus sprendimas.

Jogos treniruotėms, kur ypač svarbus tikslus pratimų atlikimas ir kvėpavimas, naudojamos sporto prekės turi atitikti jogos principus. Čia svarbus susitelkimas ir harmonija, tad norisi, kad ir treniruotės metu būtų dirbama su tinkamomis priemonėmis. Ekologiška ir lengva polietileno putų medžiaga – vienas geriausių sprendimų. Profesionalūs jogos treneriai pataria treniruotėms rinktis būtent tokius nedidelius treniruotės pagalbininkus, dėl kelių neprilygstamų savybių.

  • Jogos treniruočių metu labai svarbu jausti savo kūną ir pajusti vidinę harmoniją, lengvumą bei ramybę. Tam visiškai nereikia apsikrauti sudėtingais įrankiais treniruotei, pakanka lengvų ir patogiai naudojamų jogos plytų ar kitų pagalbinių priemonių. Jogos plytos iš polietileno putų yra vienas efektyviausių sprendimų, nes leidžia Jums laisvai judėti, tačiau tuo pačiu padeda sukoncentruoti judesį, pratimą atlikti tiksliai ir tvirtai. Jogos plytos pagalba pastiprinamas ir pasunkinamas pratimas, tiksliau atliekama jogos poza.
  • Minkštumas ir švelnumas. Dar vienas labai svarbus argumentas, kodėl sporto prekės iš polietileno putų yra tokios patrauklios treniruočių metu yra pagrindinės šios medžiagos savybės – minkštumas ir švelnumas. Iš polietileno putų su koopolimeru EVA pagamintos jogos plytos, voleliai ar takeliai yra itin vertinami tiek mėgėjų, tiek profesionalių sportininkų. Minkštos sporto prekės treniruočių metu padeda gerai jaustis ir neapkrauti organizmo, kai tai nėra būtina. Dažniausiai tokio tipo sporto reikmenys naudojami tų treniruočių metu, kuomet atliekami pratimai ir jų metu įrankiai dažnai liečiasi su kūnu. Kartais jogos plytos naudojamos kaip atramos taškas, todėl labai svarbu, kad medžiaga, iš kurios jos gaminamos, būtų minkšta ir maloni prisilietimui. Polietileno putos – puikus pasirinkimas.
  • Jogos treniruotės – laikas sau ir savo kūnui. Tai ypač mėgstama moterų sporto šaka, kur dailiosios lyties atstovės susirenka pailsėti ir praturtinti savo kūną gera savijauta ir energija. Ne retai jogos treniruotes lanko ir besilaukiančios būsimos mamos, tad čia labai svarbu estetika, švara ir higiena. Būtent moterys savo draugėms rekomenduoja treniruočių metu naudoti jogos plytas iš polietileno putų, nes tai ekologiška ir sveikatai nekenkianti medžiaga, kuri dar ir nepritraukia dulkių. Ji nekelia odos alergijos, jai gaminant nenaudojamos jokios kenksmingos medžiagos, taigi dirbant su tokiais sporto įrankiais treniruotės metu galėsite visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis atsigaunančiu kūnu!
About Aušra